Alliford Bay Skidegate Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Alliford Bay Skidegate keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Alliford Bay į Skidegate. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Alliford Bay Skidegate maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimai Alliford Bay Skidegate keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Alliford Bay Skidegate yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Alliford Bay

Alliford įlanka guli ant Graham Island su Morsbis Island tiesiai į pietus, Britų Kolumbija, Kanada. Saloje yra ant vandens ruožas vadinamas Haida Gvai. Alliford Bay yra maždaug 15 km į vakarus nuo Sandspitas. Per konfliktus, pavyzdžiui, Antrojo pasaulinio karo Alliford Bay buvo namų į Karališkosios Kanados oro pajėgų ir įrenginys taip pat buvo paskolintas iš Royal Kanados karinio jūrų laivyno. Stotis suvaidino vaidmenį Karališkoji Kanados karinio jūrų laivyno radijo žvalgybos operacijų prieš Japonijos ir buvo uždaryti 1945 m.

Apie Skidegate

Skidegate yra Haida bendruomenė Haida Gvai (buvusi Queen Charlotte salos) nuo Britų Kolumbijos šiaurės vakarų pakrantėje Kanadoje. Jis įsikūręs ant pietryčių pakrantės Graham sala, didžiausia saloje salyno, o tai šiaurinė terminalas keltų paslaugas tarp Graham sala ir Alliford Bay Morsbis sala. Haida paveldo centras, įsikūręs ant Skidegate rytų ribos, yra apdovanojimai aborigenų kultūros centras, kuris švenčia vietinę kultūrą ir paveldą, o vietos Spirit Lake Trail yra lengva pėsčiomis per miškus, užima įspūdingais vaizdais Spirit Lake, leidžianti jums patirti geriausia, kad Haida Gvai turi pasiūlyti.