Alliford Bay keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Alliford Bay yra Bay Graham salos Britų Kolumbija, Kanada. Saloje galite eiti baidarėmis, sužinoti apie aborigenų paveldo, pažvejoti, banginių stebėjimas ir mėgautis Pasakų nuomonę. Keltai iš Alliford Bay eiti Skidegate. Galite užsisakyti keltu su AFerry

Specialūs pasiūlymai

  • Alliford Bay keltai
  • Alliford Bay keltai
  • Alliford Bay keltai

Apie Alliford Bay

Alliford įlanka guli ant Graham Island su Morsbis Island tiesiai į pietus, Britų Kolumbija, Kanada. Saloje yra ant vandens ruožas vadinamas Haida Gvai. Alliford Bay yra maždaug 15 km į vakarus nuo Sandspitas. Per konfliktus, pavyzdžiui, Antrojo pasaulinio karo Alliford Bay buvo namų į Karališkosios Kanados oro pajėgų ir įrenginys taip pat buvo paskolintas iš Royal Kanados karinio jūrų laivyno. Stotis suvaidino vaidmenį Karališkoji Kanados karinio jūrų laivyno radijo žvalgybos operacijų prieš Japonijos ir buvo uždaryti 1945 m.

Alliford įlanka Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

BC Ferries

Alliford Bay, Beach Road, Moresby Island (Queen Charlottes), BC V0T 1T0, Canada