Alilauro keltai

Alilauro
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Alilauro keltu tarp žemyninės Italijos ir kampan salynas. Alilauro siūlo sezoninį paslaugą iki 11 išvykimai kiekvieną pusę per dieną. Jūs galite naudoti AFerry užsisakyti Alilauro keltu į Ischia ir Neapolyje. AFerry visada turi pigūs kainas Alilauro keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 15 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Alilauro Maršrutai

   Apie lenta Alilauro keltais

   Alilauro laivynas sudaro 11 veiklos keltais, būdama naują Katamaranas Angelina Lauro jos "perlą". Šis laivas buvo pastatytas naudojant aukštos kokybės medžiagas, didelį dėmesį išsamiai Pasak Italijos laivų statybos tradicijų ir naujausių technologijų įrenginius. Tai galėtų gabenti iki 398 keleivių vienu kreiseriniu greičiu 40 mazgų.

   kirtimo laikas yra tik 45 minučių, todėl su traukiniuose esančiais patogumais yra ribotas. Jūs galėsite mėgautis nuostabų kraštovaizdį, o jūs požiūris į savo likimą!

   Kurį keltas išgėrėte iš Neapolio į Ischia su Alilauro, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.


   Bagažo ir augintiniai

   Kiekvienas keleivis gali atlikti laive vieną bagažo vienetą, yra jo maksimalus matmenys 40 x 30 x 15 (cm) ir 5 kg. Bet Papildomas bagažas ar perteklių bagažo bus pavesta specialius tarifus

   Kiekvienas keleivis yra leidžiama imtis vieną mažą ir vidutinio augintinio laive. šunys turi būti pavadėliu ir dėvėti snukis. gali būti reikalaujama, augintinio pasą ir sveikatos pažymėjimas. Norint užsisakyti augintinio kelionei, prašome "vadina mūsų palaikymo komanda , siekiant patikrinti, ar yra laisvos vietos ir padaryti užsakymą telefonu.