Alikantė į Oran Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimų per savaitę
    13 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Alikantė į Oran keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Alikantė į Oran. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Alikantė į Oran maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Alikantė Oran keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Alikantė į Oran yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Alikantė

Alikantė yra uostamiestis Ispanijos garsaus Kosta Blanca ir garsėja tai naktinio gyvenimo ir yra kosmopolitinis centras. Jūs būsite sugedęs pasirinkimo, kai kalbama apie maisto, gėrimų ir kultūrą. Alikantė yra taip pat namo į užimtas oro uoste su pigių skrydžių į Jungtinę Karalystę. Aplankykite Castillo de Santa Barbara griuvėsiai, mėgautis Sangria ir tapas kartu Paseo Explanada de España arba eiti žygiai La Ereta parkas.

Alikantė taip pat turi puikių paplūdimių, kurie yra puikus aitvaras ir burlenčių. Taip pat golfo žaidėjas rojus su golfo klubų ir golfo kurortų, siūlančių aukščiausios klasės įrenginius gausybė.

Apie Oran

Oranas yra įsikūręs šiaurės vakarų Alžyre, ant Viduržemio jūros pakrantėje ir yra Oran provincijos sostinė. Oran turėjo spalvingą praeitį, matome okupaciją iš Ispanijos, Osmanai ir Prancūzijos. Šiandien Oranas yra svarbus prekybos centras, su tarptautine uostą siūlo daug keleivių ir krovinių vežimo paslaugoms.

Oran turtingas istorija paliko miestą su istorinių ir kultūrinių vertybių, turto garsiausių iš kurių yra 17 a Qasr el-Bey (Bey pilis). Taip pat verta aplankyti yra Santa Cruz Ispanijos bažnyčia, ir miesto daug muziejų ir mečečių.

Oranas yra įrengta daug įrenginių, skirtų turistams, ir turi platų viešbučių, kino teatrų, teatrų, meno centrai ir restoranų