Alžyras į Prancūziją keltu

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Alžyras

Alžyras (Alger prancūzų kalba) keltų uostas yra pagrindinis uostas Alžyras Šiaurės Afrikos. Alžyras akina mus tai whitewashed pastatus Kasbah A Medina su stačiais vingiuotos gatvės. Iš kalnų su didžiule dykumas ir gražiausių pakrantės tolimus galite apsilankyti pasiūlyti lankytojams daug patirties. Kultūriškai yra daug ištirti su finikiečių, romėnų, Bizantijos, Osmanų, berberų piratai ir prancūzų kolonijinio paveldo. Alžyro miestas padalytas į dvi dalis. Yra moderni sekcija, kuri yra pastatyta ant lygaus pagrindo link jūros lygio. Apie tai, Alžyras daugiau istorinių vietų ruožas iki į aplinkinių kalvų.

Apie Prancūziją

Atraskite fantastišką apsipirkti, turtingą istoriją, keičiant kraštovaizdžio ir nuostabų maistą ir vyną. Prancūzija suteikė pasaulio šampanas, per 365 rūšių sūrio, ir kai kurie iš garsiausių pasaulio atlikėjų. Keltu į Prancūziją ir atrasti Britanijos mėgstamą atostogų paskirties.

Prancūzija yra didžiausia šalis Europoje, siūlanti įspūdingas įvairių kraštovaizdžiu, nuo kalnų Alpių ir Pirėnų į patrauklių upių slėnių Luaros, Ronos ir Dordonė ir plokštesnis kaimo Normandijoje ir ant Atlanto vandenyno kranto. Šalyje yra keletas 1800 mylių pakrančių patiks.

Oras dažnai keičiasi ištisus metus Atlanto įtakoja Vakarų pakrantės vietovėse klimatas iš Loire į baskų regione. Tikėtis švelnus klimatas ir dažnai lietus; Tačiau vasaros gali būti labai karšta ir saulėta. Aplankykite Prancūziją, kur jūs galite mėgautis šiltu Viduržemio jūros klimatas per visą Riviera pietus. Arba galvą vidaus Prancūzijos šlaituose Pirėnų ar Alpėse dėl kai kurių geriausių pasaulio slidinėjimo visoje žiemą.

Nėra neigia, kad Prancūzija yra didžiųjų kontrastų žemė, siūlanti begalinis pasirinkimą viliojantis vietas aplankyti, turtingą įvairovę kraštovaizdžio, virtuvių, klimato ir žmonių, su išskirtiniu kultūriniu paveldu.