Alžyras keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Alžyras Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Algiers su AFerry. Keltai į Algiers, Alžyras, yra iš Prancūzijos ir Ispanijos. Jūs galite imtis keltu į Alžyras Alikantė, Barselona ir Marselyje.

Alžyras Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Algiers valdo Algerie keltai Korsika Linea. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Alžyro, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Algiers, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Mostaganem ir Oran, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Alžyras keltai su Algerie keltai Korsika Linea yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Algiers bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Alžyras keltai
  • Alžyras keltai
  • Alžyras keltai

Apie Alžyras

Alžyras (Alger prancūzų kalba) keltų uostas yra pagrindinis uostas Alžyras Šiaurės Afrikos. Alžyras akina mus tai whitewashed pastatus Kasbah A Medina su stačiais vingiuotos gatvės. Iš kalnų su didžiule dykumas ir gražiausių pakrantės tolimus galite apsilankyti pasiūlyti lankytojams daug patirties. Kultūriškai yra daug ištirti su finikiečių, romėnų, Bizantijos, Osmanų, berberų piratai ir prancūzų kolonijinio paveldo. Alžyro miestas padalytas į dvi dalis. Yra moderni sekcija, kuri yra pastatyta ant lygaus pagrindo link jūros lygio. Apie tai, Alžyras daugiau istorinių vietų ruožas iki į aplinkinių kalvų.

Keltai į ir iš Algiers

Algerie keltai rasite valgomasis su pirmos ir antros klasės paslaugomis, patogus holai, neapmuitinamų parduotuvių, barų ir gultais, kaip taip pat televizijos ir vakaro pramogos.

SNCM yra pagrindinis keltų bendrovė, veikianti nuo Korsikos pietų Prancūzijos žemyninėje dalyje ir teikia modernias gerai įrengti keltus ir puikių paslaugų lygį.

Alžyras Port

Alžyras yra sostinė ir pagrindinis uostas šiaurinėje Afrikos valstybės Alžyro. Keltai iš Algiers eiti į vietas Ispanijoje ir Prancūzijoje, ir visa tai gali būti nubaustas per AFerry

Alžyras uosto įrenginiai

Alžyras yra modernus keltų terminalo ir turi galimybę aptarnauti iki 350 000 kiekvienais metais jos patogios terminalo keleiviams.

Kelionė į Algiers

Galite gauti abu autobusus ir taksi į uostą nuo miesto centro, tačiau, jeigu vartojate taksi turėtumėte prisiminti, kad sutinkate kainą prieš užskaityti ,

Alžyras Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Algerie Ferries

Port d'Alger, 02 Rue d'Angkor, BP 259, Algiers, Gare 259, Algeria

Corsica Linea

Port d'Alger, 02 Rue d'Angkor, BP 259, Algiers, Gare 259, Algeria