Alchesirasas į Tanger Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Algeciras į Tanger keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Algeciras į Tanger. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Alchesirasas į Tanger maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Algeciras į Tanger keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Alchesirasas Tanger yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Alchesirasas perkėla

Alchesirasas Keltų uostas yra modernus uostas siūlo tiesioginį ryšį tarp Europos ir Šiaurės Afrikoje. Daugiau kaip 3,5 milijono keleivių ir daugiau nei 600.000 transporto priemonių valdytojų uosto įrenginių kasmet ir nauja jūrų stotis yra didžioji su daugiau nei 19,000 m2.

uosto teritorijoje yra daug marokiečių srityje tranzitu, ypač liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kai darbuotojai migrantai grįžti namo savo atostogų iš savo darbo, Prancūzijoje, Olandijoje ir Belgijoje. Kaip pasekmė, yra stiprus Arabų įtaka čia su daug arabų ženklais, taip pat Ispanijos, o, į skersgatvių, galite rasti keletą tradicinių arbatos parduotuvės, kuri specializuojasi tradicinių Maroko mėtų arbata.

Su daugeliu kasdienių reisų ir labai trumpos kelionės metu, Alchesirasas yra uostas naudoti, jei norite keliauti tarp Pietų Europoje ir Šiaurės Afrikoje. Keletas skirtingų maršrutų galima naudoti ir AFerry leidžia juos visus palyginti ir rasti geriausią nebrangia sandorį.

Apie Tanger Med

Tai milžiniškas uosto kompleksas idealiai tinka visų keltų maršrutų į ir iš Tanger ir todėl daugelis keltų bendrovių, kurie šiuo metu vykdančios skrydžius iš senosios Tanger uosto bus perkelti į Tanger Med uosto būsto 9 krantinės, modernaus uosto krovos įrenginius ir infrastruktūrą, kartu su didžiuliais automobilių stovėjimo aikštelėse. Įsikūręs posėdyje taško Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno, tai uostas siekia tapti populiariausia uostas Viduržemio jūros regione.