Alchesirasas į Maroką Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Alchesirasas

Alchesirasas yra pagrindinis uostamiestis pietų Ispanijoje Gibraltaro įlankoje. Jis jungia Ispanija su Afrika ir yra viena iš didžiausių uostų Europoje. Daugiau kaip 3,5 milijono keleivių ir daugiau nei 600.000 transporto priemonės kasmet naudoti uosto ir jūrų stotis yra didžioji kurių plotas virš 19,000 m2.

uosto teritorijoje yra daug Maroko s tranzitu, ypač per liepos ir rugpjūčio mėnesiais, kai darbuotojai migrantai grįžti namo savo atostogų iš savo darbo, Prancūzijoje, Olandijoje ir Belgijoje. Kaip pasekmė, yra stiprus Arabų įtaka čia su daug arabų ženklais, taip pat Ispanijos, o, į skersgatvių, galite rasti keletą tradicinių arbatos parduotuvės, kuri specializuojasi tradicinių Maroko mėtų arbata.

Su daugeliu kasdienių reisų ir labai trumpos kelionės metu, Alchesirasas yra uostas naudoti, jei norite keliauti tarp Pietų Europoje ir Šiaurės Afrikoje. Keletas skirtingų maršrutų galima naudoti ir AFerry leidžia juos visus palyginti ir rasti geriausią nebrangia sandorį.

Apie Marokas

Marokas įsikūręs Šiaurės Afrikos labiausiai vakarų taško, ribojasi Alžyras ir Mauritanija. Marokas turi įvairų kraštovaizdį, nuo smėlio paplūdimiai derlingos lygumos į įspūdingą Atlas kalnų, kurie eina per šalies centre.

Maroko rinkos yra verta aplankyti. Tikimasi, kad jūs derėtis truputį už prekes (originalas prašoma kaina gali būti bet kas iki 50 kartų tikrojo laukiamo kainą bet kurio elemento). Tai akivaizdžiai fantastiška naujiena už bet kokius Wannabe Apprentice kandidatų, kurie planuoja savo atostogas.

Taip pat galite pabandyti hamamas. Hamamus yra socialiniai garinės pirtys, kuriuos galima rasti visoje šalyje. Jie laikoma daug būti esminė kelionę į Maroką. Dauguma hamamus yra vienos lyties.

Marokas Kelionių vadovas

Marokas patyrė turistų pastaraisiais metais antplūdžio; Į smėlėti paplūdimiai ir energingas miestų padaryti Marokas populiarios su lankytojais iš viso pasaulio, kurie plūsta į Maroką patirti šiltą klimatą ir turtingą kultūrą, kad šalį pasiūlymus.

Pasakykite žodį Maroke ir jūs dažnai sutiktas su tuščių žvilgsnių serijos ir glumina išraiškas. Paminėti, Tačiau Kasablanka miestą ir jums bus atlyginta su nostalgiškų šypsenų kaip protai yra įmestas į vieną iš tautos mėgstamiausią filmą. Marakešo paminėjimas bus priminti žmonėms egzotiškų rinkų nusidažyti su vietų ir kvepia arabų pasaulyje. Iš Tangier uosto bus priminti žmonėms ilgą eilę žinomų žmonių, kurie suplūdo į gauti iš šio Afrikos tautos žavesio tiek iš Čerčilis į Jimi Hendrix.

Kaip matote, Marokas yra vieta eiti!