Keltai į Alderney

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Alderney su AFerry. Jūs galite naudoti Alderney imtis keltai aplink Normandijos salos, taip pat Normandija. Buities paslaugos Normandijos salos yra iš Alderney Gernsis o keltai atokiau nuo Normandijos salos plaukti į Dielette.

Aldernis Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Alderney valdo Manche Iles Express. Kai ieškote keltu į Alderney, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Alderney keltai su Manche Iles Express yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Alderney bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Keltai į Alderney
  • Keltai į Alderney
  • Keltai į Alderney

Apie Alderney

Aldernis yra trečia pagal dydį iš Normandijos salos ir vienas iš labiausiai nepaliestų ir natūraliai gražaus Britų salose galite aplankyti. Alderney yra tik vienas ir puse mylių pločio ir trijų su puse mylių ilgio su šiek tiek daugiau nei du tūkstančiai draugiški ir svetingi gyventojai.

Kaip Gernsis ir Džersio sala švelnus klimatas ir nepriklausomybę, su savo vyriausybe ir jaunas atviroje jūroje finansų ir e-komercijos sektoriuje.

Aldernis tebėra izoliuoti ir pavyko išvengti lavinimo turizmą nepaisant salos artumo į Prancūziją (8 mylių), Guernsey (23 mylių), Jersey (30 mylių) ir Isle of Wight (60 mylių); todėl jis yra puikus atpalaiduojantis vasaros atostogų paskirties.

Apsilankykite Channel Island of Alderney ir atrasti istorinių vietų, fantastinis paplūdimiai ir kaimo turtus visus su ryškiai Prancūzijos skonį.

Aldernis turi savo oro uostą su dažnais skrydžiais iš JK ir nedidelį uostą su jungtimis į Prancūziją, Džersio ir Gernsio todėl patogi vieta visai šeimai.

Keltai į ir iš Alderney

Manche Iles Express, naudoja fastcraft catermarans su aviakompanija stiliaus krėslų ir laive bare.

Užsisakykite keltu į arba iš Alderney paprastai ir saugiai AFerry.

Aldernis Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Manche Iles Express

Alderney, , Channel Islands GY9 3XT, Un ited Kingdom