Alkudija į Mahon Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Alcudia į Mahon keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Alcudia į Mahon. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Alkudija į Mahon maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Alcudia į Mahon keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Alkudija į Mahon yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Alcudia

Alkudija yra vienas iš pagrindinių turistinių miestų dėl Maljorkoje saloje ir keltų uosto siūlo vienas iš paprasčiausių būdų, kaip gauti į salos pusę. Nuo paties uosto, ten aresome aukštos kokybės paplūdimiai.

Apie Mahon

"miestas pati turi daug ką pasiūlyti. Dauguma parduotuvių yra kartu pėsčiųjų gatvėse su nuostabiais tortų parduotuvėse ir turguose, parduodančių odos, keramikos ir šviežią maistą ir žuvies.

Ar norite ištirti siauromis gatvėmis, arba apsilankykite savo malonių šešėliai kvadratų su sveikindamas dangų kavinėse, ar nori apsipirkti, kuris svyruoja nuo du kartus per savaitę rinkoje brangiai dizainerio parduotuvių, Mahon yra būtina kiekvieną vizitą į Menorka.