Alcudia keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Alkudija Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Alcudia su AFerry. Jūs galite naudoti Alcudia imtis keltai aplink Balearų salų, taip pat Prancūzijoje ir Ispanijoje. Buities paslaugos Balearų salų yra iš Alcudia į Ciutadella, o keltai atokiau nuo Balearų salų plaukti į Barseloną ir Tulonas.

Alkudija Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Alcudia valdo Balearia, Korsika-Sardinija keltai ir neįpareigojo. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Alcudia, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Alcudia, mes visada rodo, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat parodyti jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Palma, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Alcudia keltai su Balearia, Korsika-Sardinija keltai ir neįpareigojo yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Alcudia bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Toulon - Alcudia
(Corsica-Sardinia Ferries)
134 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 26 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1
  • Alcudia keltai
  • Alcudia keltai
  • Alcudia keltai

Apie Alcudia

Alkudija yra vienas iš pagrindinių turistinių miestų dėl Maljorkoje saloje ir keltų uosto siūlo vienas iš paprasčiausių būdų, kaip gauti į salos pusę. Nuo paties uosto, yra keletas aukštos kokybės paplūdimiai.

Keltai į ir iš Alcudia

Alkudija yra pagrindinis būdas keliauti į ir iš Ispanijos Maljorkos saloje. AFerry leidžia pažvelgti į visų vartoti įprastu žemiau plaukimo, palyginti kainas ir rasti kelią, kuris tinka jums.

Balearia keltai veikia greitai keltai ir tradicinių laivų. Jų laivai yra modernus ir gerai įrengtas. Laive, jūs rasite paslaugomis, įskaitant kavinė-baras, restoranas ir parduotuvių, be įvairių kajučių ir sėdimųjų variantų. 2009 Balearia pristatė keturis naujus greitai keltai pagal prekės pavadinimą Balearia + ,. Šie laivai pasiūlyti išskirtinę komforto lygį ir didesnį laive įrenginių. Balearia filosofija yra tai, kad jūsų šventė turėtų prasidėti tą akimirką, kad jūs žingsnis laive vieną iš savo keltais.

neįpareigojo " yra moderni oro kondicionieriumi laivus suprojektuota taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Alcudia Port

Alkudija Keltų uostas yra į šiaurės rytus Maljorkos pakrantėje vakarinėje galo didinga įlankos Alcudia. Alkudija Keltų uosto teritorija yra labai gražus, kaip gerai ir yra vienas iš pagrindinių miesto lankytinų vietų. Iš čia galite sugauti Keltai į kitų Balearų salų ir žemyninės Ispanijos, kurie visi gali būti užsakomi per AFerry.

Alkudija keltų uosto įrenginiai

Alkudija Keltų uostas siūlo visą spektrą paslaugas ir įrenginius, ir yra malonus pasirinkimas restoranų ir barų keli žingsniai pėsčiomis nuo uosto.

Kelionė į Alcudia

"Stodama Alcudia, sekite ženklus į C-713 iškilęs Alcanada. Priklausomai nuo to, kur keliauja iš, C-713, gali būti nustatyta, kad padalinti, su C-713 ir toliau į vieną pusę ir PM-60 bus kita. Toliau palei C-713, kur maždaug 3,5 mylių (5,5 km), jums ateis į žiedinę sankryžą. Toliau palei C-713, kuris bus tada tapo C-712 maždaug 1 mylios (1,5) kilometrų po žiedo. Toliau šiame kelyje, kol pasieksite žiedo, kur jis bus ženklu į uostą.

Yra kasdien autobusų ryšiai tarp visų kaimų ir kurortuose ir Plaça d'Espanya Palma. Iš Palma yra platus tinklas miesto autobusus, kurie jungia miesto centrą su oro uosto, Palma paplūdimio S'Arenal, universitete ir visuose miesto rajonuose.

Alkudija Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Balearia

Carrer del Moll Comercial, 07410 Alcúdia, Spain

Corsica-Sardinia Ferries

Carrer del Moll Comercial, 07410, Alcúdia, Spain

Trasmediterranea

Carrer del Moll Comercial, 07410, Alcúdia, Spain