AMHS keltai

AMHS keltai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti AMHS (Aliaskos jūrų greitkelių sistema) keltų aplink Aliaskoje. AMHS yra keltas paslauga valdoma JAV valstybės Aliaskoje. AFerry visada turi pigūs kainas AMHS ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti AMHS Keltai į Bellingham, Ketchikan, Skagway ir dar daugiau. Žiūrėkite žemiau naujausias AMHS keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Passengers traveling without vehicles must check in 2 hours prior to departure in Bellingham, and Juneau and 1 hour prior to departure at all other ports.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

AMHS keltai Maršrutai

   AMHS keltai laivyno ir traukinio įrenginiai

   AMHS valdo 11 laivų flotilę, su didesnių laivų, teikiančių dušu, nameliai, poilsio ir restoranų. Yra net galimybė statytis savo palapines ant viršutinio denio kai kurių laivų

   AMHS laivai gali būti padalyta į tris skirtingų tipų:.

   • mainline keltai yra didžiausi laivai su daugeliu įrenginių, aptarnaujančių ilgesnius maršrutus.
   • dienos valčių keltai paleisti trumpesnes keliones. Nors nėra kabinos, dušo patalpos yra prieinama.
   • vėžėjas keltai veikti trumpiausiais maršrutais, aptarnauti keletą vietų tą pačią dieną. Įranga ant šių laivų yra ribotas, tačiau nuostabiu vaizdu galima buvo iš matymo deniuose.

   Ar jums užsakyti AMHS Keltai iš Bellingham į Ketchikan, Haines į Skagway, Wrangell į Peterburgo ar kito AMHS keltu, jūs žinosite, kad jūs turite daug nuo AFerry.