Alanija į Girne Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Alanija į Girne keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Alanijos į Girne. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Alanija į Girne maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Alanijos į Girne keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Alanija į Girne yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Alanya

", įsikūręs ant kranto, jūros veikla yra didelė dalis Alanijos auką. Yra daug laivu įmanoma, gerų Lankymūsi urvus. Norėdami gauti dar arčiau jūros gyvenimo, Nardymas yra labai smagu, vasaros mėnesiais yra kur kas daugiau laukinių gyvenimas ištirti.

Ant žemės, yra safari turai ir keturių dviračių turai degalų andrenaline narkomanai , Tačiau, jei jūs turite ką nors labiau atpalaiduoja galvoje yra asilas žirgais arba galite imtis kelionę į istorinį amfiteatras Aspendos.

Apie Girne

kaip turistas mieste, Girne turi daug apgyvendinimo centre aplink smėlio paplūdimiai. Kiekvienas su unikaliu vaizdu į jūrą ir aplinkinius kalnus. Kyrenia pilis yra židinio taškas rajone, buvo pastatyta venecijiečių per Lusignan taisyklė, šis architektūros stilius yra akivaizdus visoje Girne.

Jachtos doke pasagos formos uosto su daug restoranų, barų ir gyvas po atviru dangumi kavinių netoliese.