Al Hoceima į Motril Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo "Al Hoceima Motril keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Al Hoceima į Motril. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Al Hoceima Motril maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Al Hoceima Motril keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Al Hoceima į Motril yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Al Hoceima

"Al Hoceima yra vidutinio dydžio Maroko miestas su Ispanijos įtakų. Pats miestas siūlo labai mažai matyti, bet įspūdingas Rifo kalnų ir gražūs švarūs Viduržemio jūros paplūdimiai mieste padaryti jūsų apsilankymas verta.

"Al Hoceima yra puikus jaunas miestas su daugybe restoranų ir barų, aptarnaujančių vietinių ir tarptautinių virtuvių. Populiariausias paplūdimys Al Hoceima yra Playa Quemado; jis įsikūrė prabangus Mohammedas V Hotel pilnas su savo teniso kortai, restoranas, kokteilių baras ir naktinis klubas.

"Al Hoceima siūlo įvairią veiklą, pavyzdžiui, pėsčiųjų ir kelionėse ir valčių žygis Norėdami pamatyti įvairių rūšių delfinų rasti šiame regione.

Tiems, kurie nori turėti atpalaiduojančiomis atostogomis gražioje kurortuose prie jūros Al Hoceima suteikia nuostabų rinkinį su daugeliu pigesnių galima rasti ištisus metus.

Apie Motril

Motril yra Ispanijos miestas įsikūręs prie pietrytinės Andalūzijos Viduržemio jūroje. Be šio nuostabaus miestelio rasite daug restoranų, kur Jūs galite mėgautis puikiu maistu, paminklai, muziejai, parkai, nuostabių paplūdimių ir ilgą sąrašą lauke veikla.