Al Hoceima keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Al Hoceima su AFerry. Keltai į Al Hoceima, Maroke, yra iš Ispanijos. Jūs galite imtis keltu į Al Hoceima iš Motril.

Al Hoceima Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Al Hoceima valdo NAVIERA Armas. Kai ieškote keltu į Al Hoceima, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat parodyti jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Melilla, Nador ir Tanger Med, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

"Al Hoceima keltai su NAVIERA Armas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Al Hoceima bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Al Hoceima keltai
  • Al Hoceima keltai
  • Al Hoceima keltai

Apie Al Hoceima

"Al Hoceima yra vidutinio dydžio Maroko miestas su Ispanijos įtakų. Pats miestas siūlo labai mažai matyti, bet įspūdingas Rifo kalnų ir gražūs švarūs Viduržemio jūros paplūdimiai mieste padaryti jūsų apsilankymas verta.

"Al Hoceima yra puikus jaunas miestas su daugybe restoranų ir barų, aptarnaujančių vietinių ir tarptautinių virtuvių. Populiariausias paplūdimys Al Hoceima yra Playa Quemado; jis įsikūrė prabangus Mohammedas V Hotel pilnas su savo teniso kortai, restoranas, kokteilių baras ir naktinis klubas.

"Al Hoceima siūlo įvairią veiklą, pavyzdžiui, pėsčiųjų ir kelionėse ir valčių žygis Norėdami pamatyti įvairių rūšių delfinų rasti šiame regione.

Tiems, kurie nori turėti atpalaiduojančiomis atostogomis gražioje kurortuose prie jūros Al Hoceima suteikia nuostabų rinkinį su daugeliu pigesnių galima rasti ištisus metus.

Keltai į ir iš Al Hoceima

Naviera Armas " yra moderni laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Al Hoceima Port

", įsikūręs ant šiaurinėje pakrantėje Marokas Al Hoceima nuorodos Šiaurės Afrikos ir pietinę Europą su savo keltu į Ispaniją. Jūs galite užsisakyti šį keltu lengvai su AFerry.

Al Hoceima uosto įrenginių

"Al Hoceima uostas yra mažas ir įrenginiai labai paprastas. Vandens gylis prieplaukos yra kaip ne daugiau kaip 20 pėdų.

Kelionė į Al Hoceima

"Al Hoceima yra netoli Maroko nacionalinės kelių tinklo, todėl pagrindiniai ir antriniai keliai jungia miestą su Maroko poilsio. Eismo signalai prancūzų ir arabų, o degalinės gali būti lengvai rasti. Policija ir pareiga klirensas kontrolė dažnai Maroko keliais.

Al Hoceima Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas