Akgünler keltai

Akgünler
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Akgünler keltai į Kiprą ir Turkiją. Akgünler veikia trys tradicinių keltų ir tris su povandeniniais sparnais katamaranai. AFerry visada turi pigūs kainas Akgünler keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Ieškoti Akgünler Keltai į Taşucu, Girne ir Alanijos su AFerry. Žiūrėkite žemiau Akgünler keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartus. Paspauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Akgünler keltų grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus BENT 2 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Akgünler Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   laive su Akgünler keltai

   trys povandeniniais sparnais, laivai statomi greičio gauti kelionės laikas gana trumpas, tačiau šios paslaugos užtruks tik pėdų keleivių. Įprasti keltai paleisti rečiau bet leidžia jums imtis savo automobilį į laivą.


   "Nepriklausomai nuo maršruto pasirinkti su Akgünler keltai jums patogiai keliauti žinant, kad jūs turite daug su AFerry.

   video

   Akgünler YouTube video