Ajačas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ajačas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Ajačas su AFerry. Keltai į Ajačas, Korsika, yra iš Prancūzijos ir Sardinijos. Jūs galite imtis keltu į Ajačas iš Marselis, Nica, Porto Torres ir Tulonas.

Ajačas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ajačas yra valdomas Korsika Linea, Korsika-Sardinija keltai ir La Méridionale. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Ajačas kelionėms, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Ajačas mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Bonifacio, Porto Vecchio ir Propriano padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Ajačas keltai su Korsika Linea, Korsika-Sardinija keltų ir La MERIDIONALE yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ajačas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Ajačas keltai
  • Ajačas keltai
  • Ajačas keltai

Apie Ajačas

Ajačas yra sostinė Korsikos ir vienas iš geriausių uostų, iš kurių patekti į salą iš žemyninės Prancūzijos ir Sardinijos.

Keltai į ir iš Ajačas

Corsica Ferries " siūlo puikias kabinos, barai, savitarnos ir a la carte restoranai, vaikų žaidimų kambariai, baseinai, soliariumai ir parduotuvių. Platus pasirinkimas kajutės padeda Jums atsipalaiduoti ir jaustis kaip namie, o laive.

"La Méridionale siūlo kabinos ir patogių vietų spektrą Sveikindamas darbuotojų ir kokybės virtuvės paruošti laive. Visa tai padeda padaryti stebuklinga patirtis padėjo muzikos Korsikos atmosferą.

SNCM yra pagrindinis keltų bendrovė, veikianti nuo Korsikos pietų Prancūzijos žemyninėje dalyje ir teikia modernias gerai įrengti keltus ir puikių paslaugų lygį.

Ajačas Port

Ajačas keltų uostas įsikūręs vakarinėje pakrantėje Korsikos saloje. Du keltų bendrovės veikia nuo Ajaccio keltų uosto siūlanti dažnai reisai į žemyninės Prancūzijos ir Sardinijos. Uosto yra gerai įsikūręs netoli Ajaccio miesto centre siūlo lengvą priėjimą prie parduotuvių ir restoranų.

Ajačas uosto įrenginių

"ilgalaikių ir trumpalaikių stovėjimo aikštelių yra ne Ajačas perkėlos terminalo su specialios nuostatos, skirtos žmonėms su negalia.

Kelionė į Ajačas

Ajačas Keltų uostas yra gerai prijungtas prie pagrindinių kelių Korsikos. Jei atvykstate uoste iš Bastija ar pietų Korsika, atlikite Cours Napoleonas, kol jūs atvykstate į Griffi aikštėje, sekite ženklus į Ajaccio keltų uosto.

Ajačas Keltų uostas yra gerai prijungtas prie pagrindinės geležinkelio linijų Korsikos, dvi traukinių bendrovės veikia iš Ajaccio traukinių stoties, su susisiekimas su visais salos dalių.

Ajačas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

La Meridionale

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio, Corsica

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio,

Corsica Linea

Gare Maritime d'Ajaccio, Quai L'Herminier, 20000 Ajaccio, Corsica