Ajačas į Nicos Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Ajačas Nicos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Ajačas į Nicos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Ajačas į Nicos maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Ajačas į Nica keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Ajačas Nica yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Ajačas

Ajačas yra sostinė Korsikos ir vienas iš geriausių uostų, iš kurių patekti į salą iš žemyninės Prancūzijos ir Sardinijos.

Apie Nicos

"Nice yra 5 pagal dydį miestas Prancūzijoje ir vienas labiausiai lankomų miestų po Paryžių, daugiausia anglų, Amerikos, Skandinavijos ir Italijos turistų. Nice pasigirti ruožus balto smėlio paplūdimiais ir yra netoli garsaus miestelio Kanuose.

prieš 2000 metų, gyventojai iš Marselis laimėjo Nicos iš Italijos ir pavadino jį Nikaia po Nike, graikų deivė pergalės. Nice visada buvo ginčijamas teritorija; ilgą laiką, tai buvo dalis Italijoje ir galiausiai 1861 m; ji buvo prijungta prie Prancūzijos imperijos.

Nicos siūlo veiklos ir aptarnavimas nuo pateikimo ir valgomasis įvairovė, kad apsipirkti, degintis ir maudytis. Kino teatrai, teatrai, operos ir muziejai visus jūsų durų žingsnis. Arba galite tiesiog pasivaikščioti Promenade des Anglais ir mėgautis nuostabiu vaizdu.

Nicos yra daug gražių kvadratų apsilankymas, įskaitant Place Massena, kuris yra vienas iš tipiškiausių Nicos, ar įspūdingas Tete AU Carré, kad Louis Nucera bibliotekos pastate. Yra daug svarbių muziejai, esantys Nica, pavyzdžiui, Marc Chagall, Matisse, šiuolaikinių dailės muziejuje ir Massena. Nors šiame regione, taip pat galite aplankyti Pablo Picasso ir Antibes muziejus.