Agistri keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Agistri su AFerry. Jūs galite naudoti Agistri imtis keltai aplink Saronic Islands, o taip pat į Graikiją. Buities paslaugos į Saronic Islands yra iš Agistri į Aegina, o keltai atokiau nuo Saronic Islands plaukti į Pirėjo.

Agistri Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Agistri yra valdomas Hellenic Seaways ir Saroniku keltai. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Agistri, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Agistri, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Agistri keltai su Graikijos Seaways ir Saronic keltai yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Agistri bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Agistri keltai
  • Agistri keltai
  • Agistri keltai

Apie Agistri

Agistri (taip pat parašyti Angistri arba Agkistri) yra vienas iš Saronic Islands. Tai kaimynas yra didesnis ir labiau populiarėja Egina. Abi salos yra netoli Atėnų ir puikiai tinka tiems, kurie nenori keliauti per toli nuo sostinės. Saloje yra žalia praplauti augmenijos ir pušų ir turi paplūdimiai su skaidriu vandenyse. Saloje yra nustatyta atgal ir yra viešbučių ir tavernų įvairovė.

Keltai į ir iš Agistri

Graikijos Seaways " yra viena didžiausių ir labiausiai žinomas iš Graikijos keltų bendrovėms. Taip pat tradicinių keltų, bendrovė taip pat eksploatuoja katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie kartais gali būti iki 50% greičiau nei kitų įmonių su įprastiniais keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Jų keltai yra modernus ir pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive.

Saronic keltai , veikia keturių laivų laivynas; Phivos Archaeos "Apollon" Hellas " ir , Poseidonas Hellas" . Kiekvienas laivas yra įrengtas patogus holai, barai tarnauja karšto ir šaltų gėrimų ir užkandžių, ir daug atviro denio patirti vaizdu į Graikijos salas ir gražioje vandenyną.

Koks būdas jums į arba iš Aegina, esate tikri, kad malonus ir atsipalaiduoti kelionę žinant, kad jūs turite daug su AFerry.

Agistri Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

For routes to/from Piraeus: Skala Port, Skala, Agistri, Saronic Islands, Greece

Hellenic Seaways

For routes to/from Piraeus: Skala Port, Skala, Agistri, Saronic Islands, Greece