Agios Kirikos į Syros Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    3 valandos 10 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Agios Kirikos į Syros keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Agios Kirikos Syros. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Agios Kirikos į Syros maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Agios Kirikos Syros keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Agios Kirikos į Syros yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Agios Kirikos

Agios Kirikos yra vienas iš gražiausių rajonų Egėjo. Siauri akmenimis gatvelės veikia per gėlių užpildyti seniūnijų duoti iš gražiai ramioje gyvenvietėje įspūdį, tačiau parduotuvių ir kavinių, ir comings ir Įvykiai žmonių buvimas suteikti jai modernaus miesto šurmulio.

Prie centrinėje aikštėje Agios Kirikos, galite rasti karšto pavasarį Asclepious, žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Žmonės iš viso pasaulio aplankyti pirtį, bet pavasario nauda gali būti netgi turėjo maudytis jūroje netoliese, kur pavasarį atsiranda.

Apie Syros

didžiausias miestas Syros yra Ermoupolis, kad salos rytuose. Ermoupolis yra populiarus miestas, su uosto, kuris yra išklotas mažų kavinių, barų ir restoranų tamsesniame palmėmis. Ermoupolis gyvena Miaouli aikštėje, kuri yra viena iš gražiausių aikščių Graikijoje. Ermoupolis taip pat turi daug didingų bažnyčių, įskaitant Agios Nikolaos ir metamorfozė bažnyčių. Ką daryti Ermoupolis apimti apsilankymą archeologijos muziejus.

Ano Syros miestas salos antras miestas. Ano Syros buvo pastatyta venecijiečių ties 13-ojo amžiaus pradžioje ir palaiko viduramžių atmosferą su siauromis gatvelėmis ir marmuro pakopomis.

Syros taip pat turi daug gražių paplūdimių; Iš Magas Gialos ir Galissas paplūdimiai yra ypač populiarus.