Agios Kirikos Paros Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Agios Kirikos Paros keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Agios Kirikos Paros. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Agios Kirikos Paros maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Agios Kirikos Paros keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Agios Kirikos Paros yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Agios Kirikos

Agios Kirikos yra vienas iš gražiausių rajonų Egėjo. Siauri akmenimis gatvelės veikia per gėlių užpildyti seniūnijų duoti iš gražiai ramioje gyvenvietėje įspūdį, tačiau parduotuvių ir kavinių, ir comings ir Įvykiai žmonių buvimas suteikti jai modernaus miesto šurmulio.

Prie centrinėje aikštėje Agios Kirikos, galite rasti karšto pavasarį Asclepious, žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Žmonės iš viso pasaulio aplankyti pirtį, bet pavasario nauda gali būti netgi turėjo maudytis jūroje netoliese, kur pavasarį atsiranda.

Apie Paros

"Paro yra vienas iš mažesnių salų Cyclades, bet jau seniai turistų mėgstamiausia. Kodėl? Kadangi Parosas nėra nei per daug užsiėmę, kaip Gretimų Mykonos arba per perkrautas, kaip kaimyninėje Santorini. Čia rasite Švarus vanduo ir unspoled gamtovaizdį, įskaitant Paros parke vienas iš nedaugelio visiškai saugomų gamtos draustinių Kikladų salų.

Pagrindinis miestas (Chora) yra Parikia ir čia rasite žavinga mažų parduotuvių ir balta plautą gatvės. Tačiau pastaraisiais metais netoli žvejų kaimelyje Nauossa tapo labiau populiarus karšto vietoje ir ypač liepos ir rugpjūčio mėnesiais jis primena mini Mkyonos.

Parosas turi daug smulkių tavernų ir barų su Mezze ir jūs niekada pakimba pasirinkimo. Bet jei tai klubai ir šokiai norite, likti aiškios. Ir be pagrindinių gyvenviečių rasite keletą žavių villanges į salą kaip Lefkes viduryje - senas gyventojui laikais, kai piratai buvo reali grėsmė ir todėl vidaus buvo daug saugiau. Čia pamatysite, kaip gyvenimas būdavo prieš turizmui.

Jei esate salą hopping Cyclades, Paros tikrai turėtų būti ant jūsų maršrutą.