Agios Kirikos į Mykonos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    2 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Agios Kirikos į Mykonos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Agios Kirikos į Mykonos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Agios Kirikos į Mykonos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Agios Kirikos į Mykonos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Agios Kirikos į Mykonos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Agios Kirikos

Agios Kirikos yra vienas iš gražiausių rajonų Egėjo. Siauri akmenimis gatvelės veikia per gėlių užpildyti seniūnijų duoti iš gražiai ramioje gyvenvietėje įspūdį, tačiau parduotuvių ir kavinių, ir comings ir Įvykiai žmonių buvimas suteikti jai modernaus miesto šurmulio.

Prie centrinėje aikštėje Agios Kirikos, galite rasti karšto pavasarį Asclepious, žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Žmonės iš viso pasaulio aplankyti pirtį, bet pavasario nauda gali būti netgi turėjo maudytis jūroje netoliese, kur pavasarį atsiranda.

Apie Mykonos

Mikonosas yra labai kosmopolitiška salos, išgarsintas per pastaruosius kelis dešimtmečius tarptautinės jet-set lankytojų, kurie praleidžia savo atostogas saloje. Mikonosas yra puiki vieta pamatyti graikų ir tarptautiniai įžymybėmis. Kai kurie žmonės mano, tu tikrai ne matė, ką Graikija turi pasiūlyti iki lankotės Mykonos.

Mykonos turi didelį naktinį gyvenimą su daugeliu diskotekos ir barai visoje saloje kartu su kai gražūs smėlėti paplūdimiai. Viską Mykonos yra draugiškas tiek vaizdingas miestas gražių baltų namų, siauros akmens takai ir vėjo malūnais kartu su daugeliu įdomių muziejų ir miesto centrų.

Mykonos taip pat siūlo virtuvių prisitaikyti prie didelio antplūdžio užsienio turistų, kartu su vietos graikų patiekalų įvairovę ir taip pat siūlo gražių gyvenamąsias patalpas ir kurortų šeimininką.