Agios Kirikos Lemnosas Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    14 valandos 50 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Agios Kirikos Lemnosas keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Agios Kirikos Lemnosas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Agios Kirikos Lemnosas maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Agios Kirikos Lemnosas keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Agios Kirikos Lemnosas yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Agios Kirikos

Agios Kirikos yra vienas iš gražiausių rajonų Egėjo. Siauri akmenimis gatvelės veikia per gėlių užpildyti seniūnijų duoti iš gražiai ramioje gyvenvietėje įspūdį, tačiau parduotuvių ir kavinių, ir comings ir Įvykiai žmonių buvimas suteikti jai modernaus miesto šurmulio.

Prie centrinėje aikštėje Agios Kirikos, galite rasti karšto pavasarį Asclepious, žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Žmonės iš viso pasaulio aplankyti pirtį, bet pavasario nauda gali būti netgi turėjo maudytis jūroje netoliese, kur pavasarį atsiranda.

Apie Limnos

Limnos yra vienas iš mažiau žinomų Graikijos salų, ir kaip toks yra ne toks populiarus tarp turistų kaip kai kurie iš didesnių Graikijos salų. Kaip, pavyzdžiui, Limnos išlaikė savo autentišką graikų žavesio ir tradicinių būdų.

Limnos pasigirti nuostabiais paplūdimiais, daug archeologinių vietų ir puikus, nepaliestų kraštovaizdį. Limnos "pagrindinė miestas, Myrina, guli ant salos vakarinėje pakrantėje ir ypatybės A Venecijos pilį griuvėsiai, taip pat vietos patogumų, pavyzdžiui, baruose ir restoranuose. Limnos yra žinomas dėl savo tradicinių vietos produktų, tokių kaip sūris, vyno, medaus ir makaronų.