Agios Kirikos į FOURNI Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    30 minutes
    Gauti kainą
  • 1 perėjimai kasdien
    20 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Agios Kirikos į FOURNI keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Agios Kirikos į FOURNI. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Agios Kirikos į FOURNI maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Agios Kirikos į FOURNI keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Agios Kirikos į FOURNI yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Agios Kirikos

Agios Kirikos yra vienas iš gražiausių rajonų Egėjo. Siauri akmenimis gatvelės veikia per gėlių užpildyti seniūnijų duoti iš gražiai ramioje gyvenvietėje įspūdį, tačiau parduotuvių ir kavinių, ir comings ir Įvykiai žmonių buvimas suteikti jai modernaus miesto šurmulio.

Prie centrinėje aikštėje Agios Kirikos, galite rasti karšto pavasarį Asclepious, žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Žmonės iš viso pasaulio aplankyti pirtį, bet pavasario nauda gali būti netgi turėjo maudytis jūroje netoliese, kur pavasarį atsiranda.

Apie FOURNI

Fourni yra mažas žvejų kaimelis su užimtas uosto ir įvairių jūros gėrybių restoranų palei pakrantę. Fourni yra mažiau žinomas Graikijos sala su tipiškas graikų gyvenimo būdą. Tai energingas mažas kaimelis su tavernų tarnaujančių vietos šviežių jūros gėrybių ir daug kitų graikiškų kulinarines.

Fourni taip pat turi keletą gražių nepaliestų paplūdimių atokiau nuo kaimo prie uosto šiaurinėje ir jei jūs einate toliau iki priešinga kryptimi praeities žavinga senovės kretiečių kapinės, Fourni siūlo įspūdingas vaizdas į kaimą ir visoje įlankose.

Ar norėtumėte ištirti tolimoje saloje pėsčiomis arba atsipalaiduoti ant nuošalesnėse paplūdimiai, Fourni yra ideali vieta.