Agios Kirikos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Agios Kirikos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Agios Kirikos su AFerry. Jūs galite naudoti Agios Kirikos imtis keltai aplink Šiaurės Egėjo jūros salos, taip pat Graikijoje, Cyclades Islands ir Dodekaneso salas. Buities paslaugos Šiaurės Egėjo jūros salos yra iš Agios Kirikos į Karlovassi o keltai atstumu nuo Šiaurės Egėjo jūros salos plaukti į Pirėjo.

Agios Kirikos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Agios Kirikos yra valdomas Hellenic Seaways. Kai ieškote keltu Agios Kirikos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Agios Kirikos keltai su Graikijos Seaways yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Agios Kirikos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Agios Kirikos keltai
  • Agios Kirikos keltai
  • Agios Kirikos keltai

Apie Agios Kirikos

Agios Kirikos guli ant pietryčių pusėje Ikaria, ir jungia salą keltu su kitų salų Šiaurės Egėjo ir taip pat su žemyninėje Graikijoje. Agios Kirikos yra žinomas kaip Ikaria kapitalo ir yra labiausiai išsivysčiusi zona saloje, todėl rasite visus patogumus jums reikia.

Agios Kirikos yra vienas iš gražiausių rajonų Egėjo. Siauri akmenimis gatvelės veikia per gėlių užpildyti seniūnijų duoti iš gražiai ramioje gyvenvietėje įspūdį, tačiau parduotuvių ir kavinių, ir comings ir Įvykiai žmonių buvimas suteikti jai modernaus miesto šurmulio.

Prie centrinėje aikštėje Agios Kirikos, galite rasti karšto pavasarį Asclepious, žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Žmonės iš viso pasaulio aplankyti pirtį, bet pavasario nauda gali būti netgi turėjo maudytis jūroje netoliese, kur pavasarį atsiranda.

Keltai į ir iš Agios Kirikos

Graikijos Seaways ", parko 10 tradicinių keltų pateikti kajutės asortimentą ir naujausias funkcijas, pavyzdžiui, restoranų, parduotuvių ir saulėje deniuose , Kai keltai taip pat baseinai kurios gali būti naudojamos per vasaros mėnesius. Šie modernūs laivai paprastai taip pat gali vykdyti transporto priemonių ir atlikti tarp maždaug 1300 ir 1900 keleivių.

Agios Kirikos Port

uosto pati yra maža ir yra šalia uosto, kur privatūs laivai prisišvartavo. Agios Kirikos miestas yra pastatytas aplink uostą, todėl jūs būsite pačiame jo centre, kai jūs išlipti į keltą.

Agios Kirikos uosto įrenginiai

uostas yra vos už kelių metrų nuo miesto centro, todėl visi patogumai, įskaitant parduotuvių, barų, restoranų ir apgyvendinimo yra netoliese.

Kelionė į keltas

Ikaria oro uostas yra 12km nuo Agios Kirikos į Faros. Geriausias būdas gauti aplink salą yra taksi arba autobusu, arba išsinuomoti automobilį ar motociklą. Per vasaros mėnesius, ji moka užsakyti priekį kuris metodas kelionės pasirinkti.

Agios Kirikos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

Agios Kirikos, Ikaria, 833 00, Greece