Agios Kirikos į Evdilos Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Agios Kirikos į Evdilos keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Agios Kirikos į Evdilos. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Agios Kirikos į Evdilos maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Agios Kirikos į Evdilos keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Agios Kirikos į Evdilos yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Agios Kirikos

Agios Kirikos yra vienas iš gražiausių rajonų Egėjo. Siauri akmenimis gatvelės veikia per gėlių užpildyti seniūnijų duoti iš gražiai ramioje gyvenvietėje įspūdį, tačiau parduotuvių ir kavinių, ir comings ir Įvykiai žmonių buvimas suteikti jai modernaus miesto šurmulio.

Prie centrinėje aikštėje Agios Kirikos, galite rasti karšto pavasarį Asclepious, žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Žmonės iš viso pasaulio aplankyti pirtį, bet pavasario nauda gali būti netgi turėjo maudytis jūroje netoliese, kur pavasarį atsiranda.

Apie Evdilos

Evdilos yra ramioje, tradicinis kaimas centrinėje dalyje Ikaria, ir sala Šiaurės Egėjo jūros. Uostas yra mažas, tačiau vaizdinga, su siauromis kelių, asfaltuotas žingsnius ir tradicinių graikų namų.

maždaug 10 minučių į rytus nuo Therma, palei pakrantę, yra Cove, kur karšto mineralinių šaltinių galima rasti jūroje. Tai gali būti prieinama per trasa.

Geriausias būdas gauti aplink salą automobiliu ar motociklu. Galite pasiimti savo naudojant keltu, arba alternatyviai galite išsinuomoti automobilius saloje, iš Armenistis. Autobusai yra nedažnai, todėl, jei norite tyrinėti salą, automobilis yra reikalingas.

Paplūdimiai yra nepaliestų ir tylus. Nėra įrenginius, tačiau gražus baltas smėlis ir skaidrus mėlyna jūra. Aplinkinių architektūra yra tradicinė gamyba Evdilos nekilnojamojo atidengta lobis.

Jūs galite užsisakyti keltų Evdilos su AFerry. Išplaukti iš Piraeus, Mykonos, Samos ar Syros su Graikijos Seaways.