Agathonisi į Symi Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • reti persikėlimai
    4 valandos
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Agathonisi į Symi keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Agathonisi į Symi. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Agathonisi į Symi maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Agathonisi į Symi keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Agathonisi į Symi yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Agathonisi

Agathonis yra ramioje saloje, kur žmonės ateina atsipalaiduoti. Žvejyba yra didelė kultūros dalis, todėl bando gėrybių yra būtina, aplankyti dėl tradicinio graikų maisto tavernos. Agathonisi taip pat yra puiki vieta snorkeling ir atsižvelgiant ilgus pasivaikščiojimus.

Apie Symi

Symi gyvena garsaus vienuolyno Arkangelo Mykolo, 18 a vienuolyno, kuris sėdi ant Panormitis viršūnę.

Symi pat šeimininkai Symi festivalis, nuo liepos iki rugsėjo kiekvienais metais. Symi festivalis pritraukia pirmaujanti graikų muzikos atlikėjų, šokio ir teatro yra populiarus tarp vietinių gyventojų ir turistų.


Symi uosto įrenginiai

Symi keltų uostas turi ribotą paslaugų spektrą. Tačiau, jo artumą prie Symi miesto centre leidžia keleiviams lengvą susisiekimą su miesto patogumais.