Agathonisi Leros Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • perėjimai kasdien
    1 valandos
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Agathonisi Leros keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Agathonisi Leros. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Agathonisi Leros maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Agathonisi Leros keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Agathonisi Leros yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Agathonisi

Agathonis yra ramioje saloje, kur žmonės ateina atsipalaiduoti. Žvejyba yra didelė kultūros dalis, todėl bando gėrybių yra būtina, aplankyti dėl tradicinio graikų maisto tavernos. Agathonisi taip pat yra puiki vieta snorkeling ir atsižvelgiant ilgus pasivaikščiojimus.

Apie Leros

Pagrindinis uostas Leros yra įsikūręs Lakki mieste. Leros buvo karinio jūrų laivyno bazė vokiečiai ir italai prieš tai buvo atidarytas turistams labai neseniai, todėl Leros vis dar nepaliestų sala idealiai tinka atsipalaiduoti ramių švenčių. Jūs galite užsisakyti keltų Leros iš kitų vietų visame Dodekaneso salas ar į žemyninėje Graikijoje per AFerry

Kai Vietų pamatyti Leros yra Bizantijos pilis Platanos, archeologinių ir istorinių muziejų, neoklasikinė dvarų ir britų karo kapinės nuo 1943 mūšį

Leros siūlo giedras atmosferą tiems, kurie nori išvengti skubėti ir mėgautis taikiai atostogas.

Leros pasižymi patraukliomis mažai kaimų su skiriamuoju stiliaus architektūros ir 60 kilometrų vaizdingoje pakrantėje su gražiais smėlio paplūdimiais.

Nors Leros yra tyliau vieta kalbant apie turizmą, yra daug pasirinkimo Kalbant apgyvendinimo, kurortų, tavernų ir barų ON Leros kaimų.