Agathonisi keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Agathonisi Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Agathonisi yra maža Graikijos sala atsižvelgiant į Dodekaneso šiaurėje. Salos uostas yra Agios Georgios (Saint George), kuris yra namo gyventojais ir keletą viešbučių gyvenvietė. Su AFerry galite užsisakyti keltų Agathonisi iš Kalymnos, Kos, Leros, Lipsi ir Rodas. Keltai į ir iš Agathonisi valdo Dodekanisos Seaways.

Žemiau rasite Agathonisi keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

  • Agathonisi keltai
  • Agathonisi keltai
  • Agathonisi keltai

Keltai į ir iš Agathonisi

Dodekanisos Seaways " suteikia aviakompanija stiliaus krėslų savo fastcraft katamaranų laivams. Kiekvienas laivas turi maisto kioskas parduoda užkandžiai ir gėrimai.

Apie Agathonisi

Agathonis yra ramioje saloje, kur žmonės ateina atsipalaiduoti. Žvejyba yra didelė kultūros dalis, todėl bando gėrybių yra būtina, aplankyti dėl tradicinio graikų maisto tavernos. Agathonisi taip pat yra puiki vieta snorkeling ir atsižvelgiant ilgai pasivaikščiojimo.

Agathonisi Port

Dėl Agathonisi saloje gyvena viename uoste, kuris slypi Agios Georgios kaime, pavadintas po Saint George. Agathonisi yra nedidelis žvejų sala su maždaug 100 vietinių gyventojų ten gyvena, yra keletas viešbučių netoli uosto, taip pat tavernų, kur jūs galite padaryti labiausiai iš atmosfera. Nuo Agathonisi, galite gauti keltai į kitas Dodecanese salų, kurios visos gali būti užsakomi internetu per AFerry

Agathonisi uosto įrenginiai

apsiriboja paslaugas paties prievado Agathonis, Tačiau dėl to, kad į salą visi patogumai yra lengvai pasiekiami dydžio.

Kelionė į Agathonisi

geriausias būdas gauti aplink Agathonisi yra pėsčiomis. Uostas yra vienintelis būdas patekti į salą, todėl sunku nepastebėti.

Agathonisi Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Dodekanisos Seaways

Ag.Georgios Agathonisi, 85003, Greece