Agaete Santa Cruz de Tenerife Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

 • 5 perėjimai kasdien
  1 valandos 20 minutes
  Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

 • Las Palmas de G.C. - Santa Cruz de Tenerife
  1 perėjimų per savaitę
  3 valandos
  Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

Mažos Agaete Santa Cruz de Tenerife kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

gauti geriausią kainą už savo Agaete į Santa Cruz de Tenerife keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Agaete į Santa Cruz de Tenerife. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Agaete į Santa Cruz de Tenerife maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei viena, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Agaete į Santa Cruz de Tenerife keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Agaete Santa Cruz de Tenerife yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Agaete

Agaete yra mažas miestelis šiaurės vakarų pakrantėje Gran Kanarijos. Jis turi artimiausio uosto į Tenerifę ir keltai su Fred Olsen imtis aplink valandą pasiekti salą. Pati miestas yra nedidelis gana miestas su Stoney paplūdimiai pora.

Daugiau informacijos apie Kanarų salas apskritai, prašome perskaityti mūsų Kanarų salos vadovauti.

Apie Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife yra pagrindinis miestas Tenerife ir kartu su Las Palmas de Gran Canaria, yra sostinė autonominės Kanarų salų. Santa Cruz de Tenerife miestas daug lankytojas mėgautis, muziejų, tokių kaip Gamtos istorijos muziejus gražių paplūdimių, pavyzdžiui, Las Teresitas.

Santa Cruz de Tenerife, taip pat gauna naudos iš komercinės vietovėse, kuriose yra platus prekybos įrenginių, ir naktiniu gyvenimu restoranų, barų ir naktinių klubų. Kasmet miestas yra priimančiosios salos populiarus Karnavalas.

Santa Cruz de Tenerife yra pamiršta Macizo de Anaga kalnų, kurie eina per Tenerifės šiaurėje; Šis apsvaiginimo mišinys pakrantės ir kalnuotas reljefas traukia turistus metai po metų, kad šioje gražioje saloje.