Agaete keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Agaete Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Agaete su AFerry. Keltai į Agaete, Gran Canaria, yra iš Tenerifės. Jūs galite imtis keltu į Agaete iš Santa Cruz de Tenerife.

Agaete Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Agaete valdo Fred Olsen. Kai ieškote keltu į Agaete, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Las Palmas de Gran Canaria, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Agaete keltai su Fred Olsen yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Agaete bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Agaete keltai
  • Agaete keltai
  • Agaete keltai

Apie Agaete

Agaete Uostas įsikūręs ant šiaurės vakarų pusėje Gran Kanarijos saloje, vos už pagrindinis miestas Agaete Puerto de las Nieves keltų terminalo. Agaete yra mažas miestelis šiaurės vakarų pakrantėje Gran Kanarijos. Jis turi artimiausio uosto į Tenerifę ir keltai su Fred Olsen imtis aplink valandą pasiekti salą. Pati miestas yra nedidelis gana miestas su Stoney paplūdimiai pora.

Keltai į ir iš Agaete

Fred Olsen, Express, turi keltus, kurie sudaryti tik ultra-moderniais greitai keltų reiškia, kad jūs pasieksite savo tikslą per rekordiškai trumpą laiką parką. Visi jų keltai funkcija yra baras ir kavinė, vaikų žaidimo aikštelė, taip pat palydovinė televizija. Fred Olsen, yra žinomas dėl siūlanti aukščiausio lygio komfortą ir aptarnavimą.

Aegate uosto

Agaete yra mažas miestelis, su keletą įrenginių uoste. Tačiau yra restoranai pagal uostą jums atsipalaiduoti ir valgyti ar gerti prieš jūsų keltu į Tenerifę. Agaete įsikūręs Gran Kanarijos šiaurės vakarų pakrantėje. Iš šio uosto galima sugauti keltu su Fred Olsen Express Santa Cruz de Tenerife.

Agaete uosto įrenginiai

Kaip tai nėra labai didelis uostas, yra tik pagrindiniai įrenginiai, įskaitant automobilių stovėjimo aikštelė ir Shaded laukia srityse. Čia taip pat rasite restoranus į Agaete miestas, kuris yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo uosto.

Kelionė į Agaete uosto

Jei keliaujate automobiliu, tada Agaete yra lengvai pasiekiamas iš bet kurios miesto saloje. Nuo lankytinos turistų miestų Las Palmas ir Puerto Rikas, galite imtis GC-1 ir GC-2 visą kelią aplink salą.

Jei esate pozicijoje viešuoju transportu, tada jūs galite sugauti 103 autobusas link Las Palmas, arba 101 autobusas Aldea de San Nicolás. Autobusai gali būti sugauti kiekvieną valandą ir trunka nuo 50 minučių iki 1 valandos 15 minučių.

Agaete Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Fred Olsen

Puerto de las Nieves, Agaete, 35489, Spain