AFerry.lt Affiliate programa

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Prisijungti didžiausią pasaulyje interneto keltų platinimo tinklą kaip partneris ir pradėti uždirbti pinigus iš savo svetainės ar kelionių agentūra greitai ir lengvai.

Ką mes siūlome?

"Ar turite svetainę ar interneto verslą, pavyzdžiui, pasivaikščioti kelionių agentūra, mes galime suteikti jums tirpalas. Taip pat didžioji pasirinkimas maršrutus ir keltų bendrovių, AFerry galime Jums pasiūlyti saugumą. Mes veikti panašiai kaip kelionių agentas, todėl savo užsakymus su keltų kompanijomis. Visi mokėjimai priimami saugaus tinklalapio, naudojant visą kreditinės kortelės patvirtinimo mechanizmą.

AFerry gali suteikti unikalią internetu keltų užsakymo sprendimą su realaus laiko prieigą prie daugiau nei 180 Europos keltų operatoriams ir daugiau nei 2000 keltų maršrutų su Momentiniai patvirtinimo laišką. Kaip partneris galite įdėti mūsų internetu variklis formą į savo svetainę ir pradėti uždirbti pinigus. Mūsų internetu variklis forma leidžia greitai rasti keltai, taip pat rodyti alternatyvias galimybes, kurios dažnai pigiau savo klientams. daugiau apie savo svetainės pasiūlyti savo klientams šiandien mūsų keltų rezervavimo sistemoje.

Partnerių Klientų aptarnavimas:

Visi užsakymai per mūsų variklio patvirtino paštu. Pašto patvirtinimas klientai gauna pateikiama nuoroda į "Mano sąskaita", kur jie gali pakeisti arba atšaukti savo užsakymus internetu ar išsiųsti žinutę į mūsų klientų aptarnavimo komanda. Mes turime didelę komanda Daugiakalbiams paramos darbuotojams, kurie atsakyti elektroninio pašto paklausimus, kad jūsų klientai turės galimybę padėti, jei jos reikia.

Kaip Partnerių Užsakymas Variklis veikia?

Mes pateikiame jums su HTML kodu iframe, kuris gali būti įdėtas bet kur jums reikia į savo svetainę. Jūsų variklis turės unikalią Referrer kodą specialiai jūsų svetainę, kad tiksliai registruoja visus užsakymus, padarytus per tą užsakymo variklį, kuris bus įsteigtas jūsų pageidaujamą kalbą ir valiutą.

Kaip tapti AFerry filialas ir uždirbti pinigus per mano svetainėje

Jei esate interneto kelionių agentas arba specialistas kelionės svetainė, kuri yra suinteresuota uždirbti komisinius per pardavimo Europos keltų bilietus prašome rašykite mums adresu affiliates@aferry.com dėl papildomos informacijos, ir pradėti uždirbti pinigus per savo svetainę šiandien!

A Few svetaines naudojant mūsų internetu variklis

Kaina

Yra absoliučiai jokių išlaidų, susijusių su partnerių programos ir AFerry bus steigti unikalų užsakymo variklį ir apima terminus elektroniniu paštu sutartį. AFerry taip pat suteiks prisijungimą ir URL, kur galite peržiūrėti Kasdienis statistiką. Pareiškimas išsiunčiamas per mėnesį rodantis užsakymus, padarytus per savo svetainę. Visi komisiniai uždirbo mokami tiesiai į jūsų sąskaitą kiekvieną mėnesį.

Kas yra komisinis mokestis?

AFerry suteikia labai konkurencingas Komisijos nustatytas normas kartu su pažangiausiais keltų rezervavimo turimas technologijas, kaip Affiliate programa internete. Kaip standartas, mes teikiame visas filialai su internetu variklis ant 50/50 komisija dalimis pagrindu. Dėl išsamesnės informacijos apie mūsų konkurencingomis komisijos normas ir partnerių sistemos rašykite mums ir tapti interneto didžiausiame keltų bilietų platinimo tinklo partneris.

Kas man susisiekti, kad tapti partneriu?

" tiesiog siųsti el.laišką affiliates@aferry.com gauti procesas prasidėjo. Turime specialų darbuotoją, kuris bus daugiau nei laimingi galėdami jums pradėti.