Aegina keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Egina Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Aegina su AFerry. Keltai į Aegina, į Saronic Islands, yra prieinami iš Graikijos. Jūs galite imtis keltu į Aegina iš Pirėjo.

Egina Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Aegina valdo Anes Keltai, Graikijos Seaways ir Saroniku keltai. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Aegina, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Aegina, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Aegina keltai su Anes Keltai, Graikijos Seaways ir Saronic keltai žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Aegina bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Aegina keltai
  • Aegina keltai
  • Aegina keltai

Apie Aegina

Egina - taip pat parašyti Egina - tai vienas iš Saronic Islands noly 17 mylių nuo Atėnų jis yra patogus ir idiliškas sala pabėgimas nuo žemyno. Saloje yra netoli Atėnų, o tai reiškia jo labai patogi vieta tiems, kurie nemėgsta ilgai keltų reisų. Rasite viešbučių ir užeigų ištisus metus atvirų įvairovė.

sala yra populiarus su atėniečių vasarą ir savaitgaliais. Tačiau, nepaisant to, kad arti Atėnų tai tipiškas Graikijos sala: mėlyna jūra, maži tavernų ir ouzo baruose, kavinėse, žvejų kaimelių ir archeologinių vietų laukia Jūsų. Istorijos mėgėjai, iš afaja šventykla (vietinė deivė iš Aegina) yra turi pamatyti ir, jei esate Nutty už riešutų, sala garsėja tai pistacijos kai kurie tiki, yra geriausias pasaulyje.

Keltai į ir iš Aegina

Graikijos Seaways " yra viena didžiausių ir labiausiai žinomas iš Graikijos keltų bendrovėms. Taip pat tradicinių keltų, bendrovė taip pat eksploatuoja katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie kartais gali būti iki 50% greičiau nei kitų įmonių su įprastiniais keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Jų keltai yra modernus ir pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive.

ANES keltai , veikia dviejų laivų flotilę, Protėjas " ir Ag. Nektarios ,. Kiekvienas laivas turi visą spektrą vidaus ir lauko krėslų ir holai, ir yra prieinami laive užkandžių ir gaiviųjų gėrimų asortimentas.

Saronic keltai , veikia keturių laivų laivynas; Phivos Archaeos "Apollon" Hellas " ir , Poseidonas Hellas" . Kiekvienas laivas yra įrengtas patogus holai, barai tarnauja karšto ir šaltų gėrimų ir užkandžių, ir daug atviro denio patirti vaizdu į Graikijos salas ir gražioje vandenyną.

Koks būdas jums į arba iš Aegina, esate tikri, kad turite puikią kelionę žinoti, kad jūs turite daug su AFerry.

Egina Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

Aegina port, Aegina Town, Aegina, Saronic Islands, Greece