Egina į Pirėjo Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimai kasdien
    1 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Egina į Pirėjo keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Aegina į Pirėjo. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Egina į Pirėjo maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Aegina į Piraeus keltai. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Egina į Pirėjo yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Aegina

Egina - taip pat parašyti Egina - tai vienas iš Saronic Islands. Saloje yra netoli Atėnų, o tai reiškia jo labai patogi vieta tiems, kurie nemėgsta ilgai keltų reisų. Rasite viešbučių ir užeigų ištisus metus atvirų įvairovė.

sala yra populiarus su atėniečių vasarą ir savaitgaliais. Tačiau, nepaisant to, kad arti Atėnų tai tipiškas Graikijos sala: mėlyna jūra, maži tavernų ir ouzo baruose, kavinėse, žvejų kaimelių ir archeologinių vietų laukia Jūsų. Istorijos mėgėjai, iš afaja šventykla (vietinė deivė iš Aegina) yra turi pamatyti ir, jei esate Nutty už riešutų, sala garsėja tai pistacijos kai kurie tiki, yra geriausias pasaulyje.

Apie Pirėjo

Pirėjo buvo apgyvendinta daugiau nei 4000 metų ir matė istorija ateiti ir prieš, taip pat neįtikėtinai senovės graikų imperijos.

Užsisakykite keltu į idiliškas Graikijos salas iš pagrindinių Atėnų uosto paprastai ir saugiai AFerry