Egina į Methana Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Aegina į Methana keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Aegina į Methana. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Egina į Methana maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Aegina į Methana keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Egina į Methana yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Aegina

Egina - taip pat parašyti Egina - tai vienas iš Saronic Islands. Saloje yra netoli Atėnų, o tai reiškia jo labai patogi vieta tiems, kurie nemėgsta ilgai keltų reisų. Rasite viešbučių ir užeigų ištisus metus atvirų įvairovė.

sala yra populiarus su atėniečių vasarą ir savaitgaliais. Tačiau, nepaisant to, kad arti Atėnų tai tipiškas Graikijos sala: mėlyna jūra, maži tavernų ir ouzo baruose, kavinėse, žvejų kaimelių ir archeologinių vietų laukia Jūsų. Istorijos mėgėjai, iš afaja šventykla (vietinė deivė iš Aegina) yra turi pamatyti ir, jei esate Nutty už riešutų, sala garsėja tai pistacijos kai kurie tiki, yra geriausias pasaulyje.

Apie Methana

Methana yra vaizdingas miestas įsikūręs ant ugnikalnio pusiasalyje, rytinėje pakrantėje Peloponeso Graikijoje. Rašytojų, įskaitant Romos poetas Ovidijus, pranešė paskutinį ugnikalnio išsiveržimas Methana, 230 BC, kurios gali būti aiškiai matyti iš Atėnų, 100 mylių. Nuo Methana tai lengva keltu į Poros. Methana penisula yra yra puikus fotografų ir gamtos mėgėjams, ir ideali vieta pėsčiųjų, pėsčiųjų ir kalnų dviračiais, taip pat plaukimo ir snorkeling.