Aegiali keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Aegiali Maršrutai

Užsisakykite keltu į Aegiali su AFerry. Jūs galite naudoti Aegiali imtis keltai aplink Kikladų, taip pat Graikijoje ir Dodekaneso salas. Buities paslaugos Cyclades yra iš Aegiali į Naxos ir Paros o keltai atokiau nuo Kikladų plaukti į Astipalaia ir Pirėjo.

Aegiali Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Aegiali valdo Blue Star Ferries. Kai ieškote keltu į Aegiali, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Katapola padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Aegiali keltai su Blue Star Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Aegiali bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Aegiali keltai
  • Aegiali keltai
  • Aegiali keltai

Apie Aegiali

Aegiali yra nedidelis uostas Graikijos saloje Amorgos, rytinį salos Kikladų salyno ir arčiausiai Dodekaneso salų šiaurės rytuose. 3 pagrindinių turizmo centrų Katapola, Aegiali ir Chora. Aegiali siūlo gražių paplūdimių, kurie yra populiarus su lankytojais, bet vis dar išlaiko tradicinį atmosferą. Iš Amorgos sala buvo parodyta Luc Besson filmo Big Blue ".

Aegiali keltų uosto

Aegiali yra labai nedidelis uostas su ribotais įrenginių. Iš Amorgos sala gali būti pasiektas tik laivu.

Aegiali Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas