Adriatica Traghetti keltai

Adriatica Traghetti
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Atkreipkite dėmesį, kad tai keltų kompanija yra nebeprieinamas. Tačiau yra alternatyvūs įmonių.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Adriatica Traghetti keltu į Italijos ir Albanijos. Adria keltai turi pirmąjį greitą kirtimą Albanija nuo Durres į Baris ir atvirkščiai. AFerry visada turi pigūs kainas Adriatica Traghetti keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Adria keltai į Barį ir Durres. Žiūrėkite žemiau naujausias Adriatica Traghetti keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Adriatica Traghetti keltai grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Keleiviai visada privalo registruotis įlaipinimo vietoje uostuose likus ne mažiau kaip dviems valandoms iki reiso (sezono įkarštyje patariame 3 valandoms).

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Adriatica Traghetti Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Bortinis Adriatica Traghetti keltai

   Adriatica aš " ir Ankara , yra iš Adriatica Traghetti keltai" dviejų laivų pavadinimus. Borto abiejų laivų rasite platų įrenginių, įskaitant vaikų žaidimo aikštelių, muito apsipirkti ir barų. Borto Adriatica Aš jūs netgi galite rasti anglų užeiga.

   Adriatica Traghetti keltai laivai taip pat turi savitarnos restoranas laive aptarnauja bauda Italijos ir Albanijos virtuvė, taip pat greitai užkandžiai. Čia taip pat rasite barų ir poilsio erdvės laive, kur jūs galite mėgautis greitas gėrimas arba užkandis. Vasarą taip pat gali apsvarstyti galimybę imtis kritimo, laivo baseine ar gauti saulės įdegį ant sunning denio.