Adria keltai

Adria keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Adria keltu į Italijos ir Albanijos. Adria keltai turi pirmąjį greitą kirtimą Albanija iš Ankona į Durres, Bari į Durres, Durres Triestas ir atvirkščiai. AFerry visada turi pigūs kainas Adria keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Adria keltai į Bari, Ancona, ir Durres. Žiūrėkite žemiau naujausias Adria keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Adria keltai grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus BENT 3 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
4
Trumpiausias pervažiavimas:
Bari - Durres
8 valandos
Populiariausias maršrutas:

Adria keltai Maršrutai

  Apie lenta Adria keltai

  , Riviera del Conero , ir Riviera Adriatica , yra apie Adria keltai "dviejų laivų pavadinimus. Rasite laivo kajutės turi būti aukščiausių standartų ir visi ateiti su privačiu dušu ir vonia ir individualios oro kondicionierius. Jei keliaujate laive Riviera Adriatica , taip pat galite mėgautis daugiau erdviuose apartamentuose kabinos, kuri taip pat yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai. Visi laivai taip pat siūlome patogų sėdėjimo su palydovinio TV ir filmų rodomas pagrindiniame salėje.

  Adria keltai laivai taip pat turi savitarnos restoranas laive aptarnauja bauda italų virtuvės, taip pat greitai užkandžiai. Čia taip pat rasite barų ir poilsio erdvės laive, kur jūs galite mėgautis greitas gėrimas arba užkandis. Vasarą taip pat gali apsvarstyti galimybę imtis panirti į savo kelto baseinas arba gauti saulės įdegį ant sunning denio. Čia taip pat rasite neapmokestinamas parduotuves su dideliu nuolaidos alkoholio, kvepalų ir daugiau.


  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsisakyti katė ar šuo į laivą Adria keltai keltu su AFerry.

  Tiesiog pasirinkite maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikia naminio gyvūno pasu. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.