Apie mus

Žemėlapis

AFerry yra dalis AFerry Ltd "ir yra pasaulyje pirmaujanti pasaulio realaus laiko interneto keltų kelionės platinimo tinklą. Mūsų tinklas sukuria 55m unikalių lankytojų per metus, o per 3000 mieste per dieną.

Įmonių Istorija

1997

AFerry Ltd "prasidėjo kaip Entee Global Services ir įkūrė Chrisas How-Davies. Kompanija sukūrė WebRes, internetinę bilietų rezervavimo sistemą, kuri tapo labai populiarus ir buvo naudojamas įsidėmėtina kelionių klientams, įskaitant P&O Ferries, Hovertravel ir dukterinių bendrovių easyGroup, įskaitant EasyBus ir EasyHotel.

2001

Ši technologija nutiesė kelią Kelionės Vartai, pateikusio galimybe palyginti keltų bilietus ir pakuotės su apgyvendinimo ir dabar yra didžiausia keltų platinimo bendrovė Europoje.

2003

"LCT (Low Cost Kelionių) palaikymo paslaugos buvo įkurta siekiant teikti interneto ir telefono paramos, taip pat uosto agentas ir tvarkymo paslaugos.

2005

2morrow grupė buvo suformuota ir apima visas tris įmones.

2008

Chriso vyriausias sūnus Jokūbas How-Davies perėmė Group "generalinis direktorius. Nuo tada, grupė įsitvirtino kaip viena iš pirmaujančių teikėjo kelionės technologijų, platinimo ir palaikymo paslaugų, ypač specializuojasi keltų pramonėje.

2017

Bendrovė priėmė sprendimą specializuotis toliau, ir pervadinta kaip AFerry Ltd atspindėti pavyzdinę grupę svetainių prekės ženklu AFerry.


pirmaujančių pasaulio Keltų svetainė


Susisiekite su mumis

Jeigu jums reikia atlikti pakeitimus arba atšaukti savo užsakymą, lengviausias būdas tai padaryti yra per myaccount . Čia galite pakeisti/anuliuoti užsakymą, arba jei užklausa reikalauja pagalbos iš mūsų klientų aptarnavimo komanda Jūs galite naudoti mūsų pranešimų sistemą, užmegzti ryšį su vienu iš mūsų patarėjų.

Norėdami sužinoti daugiau apie darbą su AFerry, arba, jei turite kokių nors klausimų atsižvelgti į mūsų Kontaktai puslapis