Aberdynas Lerwick Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Aberdynas Lerviko keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Aberdynas į Lerviko. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Aberdynas Lerwick maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Aberdynas Lerwick keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Aberdynas Lerviko yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Aberdynas

Aberdeen uoste palankiai daugiau nei 3 milijonus keliautojų per metus, jungiantis JK su Šetlando salos, Norvegija ir Danija. Tai svarbus kelionių centru tarp Jungtinės Karalystės ir Skandinavijoje, su daug keltų paslaugas.

Pats Aberdynas yra trečias pagal dydį Škotijos miestas, apie 120 mylių į šiaurės rytus nuo Edinburgo ant upių Dee ir Don bankų. Aberdynas taip pat rengia pasaulis garsus Aberdeen International jaunimo festivalis, vienas iš Škotijos pagrindinių tarptautinių kultūrinių renginių, kurie kasmet pritraukia talentingiausius jaunus atlikėjus iš viso pasaulio.

Užsisakykite keltu į Šetlando iš Škotijos didžiausių keltų uosto paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Lerviko

Lervikas Keltų uostas yra pagrindinis uostas iš Shetland Islands Škotijoje, įsikūręs daugiau nei 100 mylių nuo šiaurinės pakrantės Didžiosios Britanijos žemyno (apie 210 mylių nuo Aberdeen). Yra keltai iš Lerviko tiek žemyninėje Škotijos ir netoliese Orknio salos, kurios visos gali būti užsakomi per AFerry

Lervikas Keltų uostas yra įsikūręs Šiaurės uosto, apie mylios nuo miesto centro. Lervikas yra Šetlando kapitalo ir centrai visą savo veiklą aplink savo užimtas uosto, ypač vasarą. Pavadinimas Lervikas ateina iš senovės skandinavų ir reiškia "įlanka purvo".