Aberdynas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Aberdynas su AFerry. Keltai į Aberdynas, Škotija, yra iš Orknio ir Šetlando. Jūs galite imtis keltu į Aberdynas iš Kirkwall ir Lerviko.

Aberdynas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Aberdynas valdo NorthLink. Kai ieškote keltu į Aberdynas, visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Aberdeen keltai su NorthLink yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Aberdynas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Aberdynas keltai
  • Aberdynas keltai
  • Aberdynas keltai

Apie Aberdynas

Aberdeen uoste palankiai daugiau nei 3 milijonus keliautojų per metus, jungiantis JK su Šetlando salos, Norvegija ir Danija. Tai svarbus kelionių centru tarp Jungtinės Karalystės ir Skandinavijoje, su daug keltų paslaugas.

Pats Aberdynas yra trečias pagal dydį Škotijos miestas, apie 120 mylių į šiaurės rytus nuo Edinburgo ant upių Dee ir Don bankų. Aberdynas taip pat rengia pasaulis garsus Aberdeen International jaunimo festivalis, vienas iš Škotijos pagrindinių tarptautinių kultūrinių renginių, kurie kasmet pritraukia talentingiausius jaunus atlikėjus iš viso pasaulio.

Užsisakykite keltu į Šetlando iš Škotijos didžiausių keltų uosto paprastai ir saugiai AFerry.

Keltai į ir iš Aberdynas

Northlink keltai , priklauso Škotijos vyriausybės ir pateikti dažnai reisai į Šetlando ir Orknio. Buriavimas iš Aberdynas reiškia, kad jūs galite greitai ir lengvai prieiti prie šių laukinių, Untamed salas iš JK nacionalinė kelių tinklą. Kai jūs atvykstate į Šetlando, galite pasinaudoti laive virti pusryčius, prieš jums tęsti savo kelionę į šių laukinių žemių.

Yra barų ir restoranų diapazonas pasirinkti iš, ir, jei turite mažų vaikų, yra vaikų žaidimų aikštelė jiems patinka.

Aberdeen uoste

"Aberdeen triukšmingo keltų uosto randama pietrytinėje miesto puikių nuorodų per keliais ir geležinkeliais. Aberdynas gyvena pasaulinio lygio uostą, kuris suteikia keltų ir krovinių gabenimo paslaugas į Norvegijos, Danijos ir Šetlando salų, kurios visos gali būti užsakomi per AFerry.

Aberdeen uosto įrenginiai

"terminalas Viešbutyje "Aberdeen keltų uosto yra bilietų pardavimo ir paklausimus, automatų, taksofonų, neįgaliųjų prieigą ir tualetai, liftai. Keleiviai taip pat gali mėgautis specialų kursą netoliese PPK automobilių stovėjimo aikštelė laivų eilės.

Kelionė į Aberdeen uoste

Automobiliu
Sekite A90 Aberdynas iš abiejų Peterhead ar Forfar; alternatyviai, imtis A96 kryptimi Invernesas. Tada sekite ženklus į keltų uosto, kuris yra šiaurinėje upės krante Dee.

Traukiniu pervežimas Aberdeen geležinkelio stoties įsikūręs Guild Street, patogiai arti kelto terminale ir yra reguliarios paslaugos į ir iš Edinburgo, Glazgo ir Invernesas su daugiau jungčių į daug Karalystėje.

autobusu pervežimas Aberdeen uoste įsikūręs mažiau nei už mylios nuo miesto autobusų stoties, su reguliarių paslaugų tarp jų.

Aberdynas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

NorthLink

Jamieson's Quay, Aberdeen, AB11 5NP, Scotland