A''Line

Linijos keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti A''Line keltu aplink Japonijos salų. Visi A''Line keltai aprūpintos modernia įranga ir stilingas interjero.

Jūs galite užsisakyti keltų Motobu, Naze, Wadomari, Joronas ir daugiau su A''Line keltai. Žiūrėkite žemiau visų A''Line maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas išsamiai A''Line tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Be transporto priemonės keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 30 min. iki išvykimo. Su transporto priemonėmis iš Kagošimos keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 2 val. iki išvykimo. Iš visų kitų uostų su transporto priemonėmis keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 1 val. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Linijos keltai Maršrutai

   Laive su A''Line keltai

   Borto Keltų Akebono , jūs rasite atmosfera. Laivas yra sukurtas tiek, kad visi keleivis gali laive ramiai. Yra talpa 678 keleivių, o laive patogumai dušo kambarys, restoranas, parduotuvė, rūkomasis ir naminiams gyvūnėliams kambarį. Visuose kambariuose yra perimti tradicinės japonų stiliaus su pirmos ir antros klasės apgyvendinimo prieinama.

   Keltų Naminoue , siūlo komfortišką kelionę į laivą. Laivo vidus aplink šviesiomis spalvomis duoti Skandinavijos atmosferą. Laivas turi gebėjimą 707 keleivių, o laive patogumai dušo kambarys, restoranas, parduotuvė, rūkomasis, slaugos kambarys ir naminiams gyvūnėliams kambarį. Pirmos ir antros klasės apgyvendinimas yra.


   "Nepriklausomai nuo maršruto pasirinkti su A''Line, jūs privalo turėti atsipalaiduoti kelionę saugiai, žinodami, kad jūs turite daug su AFerry.

   video

   Linijos keltai YouTube video