2Go keltai

2Go keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

keltų operatorius 2Go Kelionės buvo sukurta po to, kai keltų bendrovių Negros navigaciją, Superferry, Cebu keltų ir Supercat susivienijimo tapti viena iš didesnių teikėjų keltų paslaugų Filipinų salose.

Bortinis 2Go keltai

Ši operatorius siūlo platų paslaugų ir infrastruktūros apie savo keltus, kurie kartu su nuostabių vietų ir labai apgyvendinimo suteikia kaip rezultatas perėjose į aukštesnio lygio kokybę ir komfortą. Keliauti į Manila, Katiklano, Bacolod, Cebu, Tagbilaran, Cagayan de Oro ir Zamboanga stiliaus!

Priklausomai nuo laivo, laive rasite įrenginių, pavyzdžiui, valgomojo zona, pobūvių salė, patogumo įvairovė parduotuvė, Spa & salonas ir funkcijos kambarys.

vakarienės zonos " yra skyriai apie 1 ir ekonomika klases, kur jūs galite mėgautis šou, o jūs turite skanus pietūs. Su vaizdu į vandenyną ir pažangaus ir pažangiausius stiliaus, šis kambarys gali tilpti iki 200 žmonių.

Ballroom " yra plotas apie 200 kvadratinių metrų, kad gali surengti diskotekas ar didelis formalus susitikimai. Tai pasiruošusi surengti pasirodymus ir turi veiklos baras.

savitarnos parduotuvė , suteikia jums prieigą 24/7 prie įvairių produktų, pavyzdžiui, užkandžių, gėrimų, Tualeto reikmenys, counter vaistus, ir suvenyrai.

SPA & salonas " siūlo grožio procedūros laive, taip pat kirpimo paslaugos, masažai ir kt.

funkcija kambarys yra privatus susitikimas sritis, kuri gali tilpti iki 150 žmonių. Šiame kambaryje gali būti padalintas, kad tilptų kelis susitikimus tuo pačiu metu. Tai visiškai įrengtas ir apima projektorių.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija: 1. Atvykite į terminalą prieš 4 val. iki išvykimo. Į Kotabatą ir Butuaną keliaujantys keleiviai turi dieną prieš kelionę paskambinti į bilietų pardavimo biurą ir išsiaiškinti, kokiu laiku geriausia atvykti registruotis. 2. Keleivis terminale privalo pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą ir šį el. kelionės kvitą. 3. Laivui išplaukus, už grąžintus ir (arba) pratęsto galiojimo bilietus bus imamas neatvykimo mokestis. 4. Įlaipinimo vartai uždaromi likus 30 min. iki laivo išplaukimo. Po nurodyto laiko atvykęs keleivis gali būti neįleidžiamas.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

2Go keltai Maršrutai

    Specialūs pasiūlymai

      video

      2Go keltai YouTube video